MIS Makina, MIS Industry

Firmamız yenilenebilir enerjileri kullanan enerji tasarruflu, pasif ısıtmalı bina yapım ve dizayn çalışmalarına 80'li yıllarda başlamış olup, Ar-Ge çalışmaları ve gelişen teknolojiler ile dünyada ve Türkiye'de, kaplama malzemelerinin de gelişimi ile, çelik bina, pasif ısıtma, fotovoltaik pil entegrasyonunu kullanan, tuğlasız, geri dönüşümlü kompozit malzemeler ile kaplanan çelik konstrüksiyon binalar üretmektedir. Bu sayede, betonarme yapı ve tuğla üzeri kaplama yapı dizaynı ortadan kalkmaktadır.

Büyük ve küçük siteler için paket atıksu ve su arıtma sistemlerini en modern tekniklerle kurmakta olup, havuz arıtma sistemlerinde de en ileri sistemleri kullanmaktayız.

En az 10 ev için yaptığımız atıksu arıtma sistemi ike, arıtılmış suyu bahçe sulama suyuna elverişli hale getirerek, yarı yarıya az su kullanımı sağlanmaktadır.

En az 20 evin yapılabildiği bir site için ise, duvarlarda ve çatıda kullanılan, fotovoltaik pil,on-line invertör, çift yönlü sayaç sistemine entegreli pasif ısıtma ile, evlerin bütün elektrik, ilave ısı, sıcak su ihtiyacı karşılanmaktadır. Yaptığımız uygulamalar ile ısıtma ve soğutma masrafları standart yalıtımlı bir eve göre üçte iki azalmaktadır.

Hayatı kolaylaştıran ve renklendiren diğer katkılarımız

Eve veya siteye özel havuz dizaynları, bunların kış bahçesi haline getirilmesi ile, kışın dahi havuzdan faydalanma sağlanabilmektedir. Tam otomatik, havuz arıtma yapılması ile, masrafsız, sürekli kullanım sağlanmaktadır.

Bu evleri her türlü mimari dizayna uygun üretebildiğimiz için, mimari projede kapalı garaj, spor odası gibi üniteleri de aynı tekniklerle yapabilmekteyiz.

Elektrik enerjisine, ev ve su ısıtmaya para ödemeden, kullandığınız suya yarı yarıya az para ödeyerek, meyve sebzenizi kendiniz temin ederek, yeşil bir çevrede yaşamak, havuz başında keyifli günler geçirmek hayal değildir.

Bunlar, size çok sıradan bir ev fiyatına mal olacaktır.

İletişim

Telefon : 0533 275 0653
E-posta : info@misindustry.com - bedizergin@gmail.com
Adres : Bahcelievler Mah. Zeyyad Mandalinci Cad. Kucuk san. sitesi D Blok No:6D/8 Turgutreis Bodrum/MUGLA